Kardelen Kabin | Compact Kabin | Akrilik Tezgah | Wc Duş Kabinleri

  CEPHE KAPLAMA  

CEPHE KAPLAMA


                                                      COMPACT LAMİNAT CEPHE KAPLAMA

             Cephede kullanılan Compact Laminatlar, ekstra etkili hava korumasına sahiptir. Yüzeydeki koruma tabakası panelin ısıya, donmaya, suya ve buhara karşı dirençli olmasını, darbelere karşı dayanıklı olmasını, renginin uzun ömürlü olmasını ve asit yağmurlarına karşı dirençli olmasını sağlar.
  
           Compact Laminat Cephe sistemi ile giydirilen binalarda, bina yüzeyi ile kaplama tam olarak ayrıldığından, maksimum düzeyde havalandırma sağlandığı gibi, yangına dayanım özelliğine sahiptir. Rutubet, ısı kaybı ve ısı farklılıkları da önlenmektedir.
             Geniş renk ve desen seçeneği, alternatifli ebatları ve panel ölçüleri ile diğer giydirme cephe elemanlarına oranla daha esnek ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.                 

Etiketler : elazığ cephe kaplama cephe kaplama firmaları compact cephe kaplama kompak cephe kaplama elazığ cephe kaplama firmaları gaziantep cephe kaplama malatya cephe kaplama van cephe kaplama bingöl cephe kaplama şanlıurfa cephe kaplama firmaları şanlıurfa cephe kaplaama bayburt cephe kaplama erzurum cephe kaplama firmaları cephe kaplama erzurum sivas cephe kaplama

İletişim FormuHizmetlerimiz

Diğer Ürünlerimiz


Kardelen Kabin Whatsapp