Kardelen Kabin | Compact Kabin | Akrilik Tezgah | Wc Duş Kabinleri

  AKRİLİK MUTFAK TEZGAHI  

AKRİLİK MUTFAK TEZGAHI


                                                            MUTFAKTA AKRİLİK TEZGAH            
               Evimizle, kendimizle ve başkalarıyla olan dostça ilişkimizi hiçbir oda daha güçlü ve açık bir şekilde ortaya koyamaz.Sıra dışı kişiliğiyle Akrilik Tezgah her tarzdan mutfak tasarımı için uygundur. Evyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin görünür ek yerleri olmaksızın birleştirilmesine imkan sağlayarak ahenkli ve hijyenik çözümler sunar.
 

          ISLAK HACİM;              
            
●  Lekelere ve çizilmeye karşı dayanıklılığı, küf ve bakteri oluşumuna izin vermemesi ile de hijyenik ve bakımı kolay çözümler sunar.              
            ●  Akrilik Tezgah, her yerde, her amaç için ve geniş renk yelpazesiyle; tasarlama, keşfetme ve yaratma özgürlüğü sunarak hemen her şeye dönüşebilir.              
            ●  Akrilik Tezgah doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bir bileşimidir. İnsanın hayal gücünden ve araştırmasından doğmuş, tasarım talebinin yansımasıyla sonuçlanmıştır.

Etiketler : akrilik mutfak tezgahı akrilik mutfak bankosu elazığ akrilik mutfak van akrilik mutfak bingöl akrilik mutfak gaziantep akrilik mutfak tezgahı elazığ akrilik mutfak tezgahı malatya akrilik mutfak malatya akrilik mutfak tezgahı sivas akrilik mutfak tezgahı sivas akrilik mutfak tunceli akrilik mutfak tunceli akrilik mutfak tezgahı erzurum akrilik tezgah erzurum akrilik erzurum akrilik mutfak tezgahı

İletişim FormuHizmetlerimiz

Diğer Ürünlerimiz


Kardelen Kabin Whatsapp