Kardelen Kabin | Compact Kabin | Akrilik Tezgah | Wc Duş Kabinleri

  HASTANE BANKOSU  

HASTANE BANKOSU


                                                           HASTANE BANKOSU

             
Hastane bankosu, sağlık kuruluşlarında hastaların ve yakınlarının karşılandığı, danışmanların ve hastane görevlilerinin bulunduğu alandır. Hastane bankoları için tasarım yapılırken kullanım alanları ve mekan özellikleri göz önünde bulundurulur. Yanlış yapılan tercihler hastane bankosunun hem mekana hem de sağlığa zarar vermesine neden olabilir.

 

                               Hastane Bankosu Modelleri

              Hastane bankosu modelleri, hastanenin büyüklüğüne, tezgahların yerleştirileceği alana, kurumun taleplerine ve bankoların kullanılış amaçlarına göre değişir. Hastane bankosu modeli için kataloglardan tercih yapılabilir ya da özel tasarım hizmetlerinden yararlanılabilir.

                               Hastane Bankosu Özellikleri

             Hastane bankosu özellikleri de tercih edilecek malzemeye ve kullanım ihtiyaçlarına göre belirlenebilir. Kullanılacak bölmeler, çekmeceler ve dolaplar özel olarak tasarlanabilir.

Etiketler : hastane bankosu hastane bankosu elazığ hastane banko imalatı karşılama bankosu hastane karşılama bankosu hastane karşılama masası elazığ banko imalatı banko imalatı elazığ karşılama masa imalatı karşılama banko imalatı banko masa imalatı karşılama bankosu modelleri hastane banko modelleri banko modelleri elazığ karşılama bankosu elazığ

İletişim FormuHizmetlerimiz

Diğer Ürünlerimiz


Kardelen Kabin Whatsapp