Kardelen Kabin | Compact Kabin | Akrilik Tezgah | Wc Duş Kabinleri

  AKRİLİK TEZGAH DİĞER UYGULAMALAR  

AKRİLİK TEZGAH DİĞER UYGULAMALAR


                                                  AKRİLİK TEZGAHIN KULLANILDIĞI DİĞER ALANLAR             
  
             Bakımı kolay, hijyenik yiyecek ve içecek hizmetlerinin sunulduğu alanlar için hijyen bir alternatif değil, bir zorunluluktur. Akrilik Tezgah hijyenik, dayanıklı ve pratik özellikleri, onu gıda ve servis endüstrisinde vazgeçilmez yapar. Ayrıca, renk seçenekleri, dokusu ve şekli ile de cazip bir bütün oluşturur. Gözeneksiz, ek yeri barındırmayan ve sıcak dokunma hissi veren yapısı ile güven ve emniyet duygusu oluşturur ve bakımı kolaydır. Temiz bir çevre oluşmasına yardım eden, zararsız, çok yönlü, dirençli ve onarılabilirdir.

             Gözeneksiz özellikleri; hasta banyoları ve hastane laboratuvarları için olduğu kadar, sağlık kuruluşlarının da diğer iç mekanlarda da eşsiz ortamını oluşturur. Temizliği ve bakımı eşsiz derecede kolay olan ve işlevsel bir şekilde ek yeri belirsiz olacak şekilde birleştirilen yüzey, küf ve bakteri oluşumuna izin vermeyerek enfeksiyon hastalık riskini düşürür. Ergonomik ve estetik şekillendirilebilen, sıcak, masif, güzel, dayanıklı bir malzemedir.
             
             Sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı geliştirilerek Konut Sektörü, Okullar, Gıda ve Servis Hizmetleri, İç-Dış Kaplamalar, Mağazalar, Ofisler, Sağlık Kuruluşları ve Otellerde de kullanıma sunulmaktadır.

Etiketler : akrilik banko elazığ akrilik banko akrilik kaplama elazığ akrilik kaplama otel akrilik kaplama otel resepsiyon bankosu hastane bankosu avm banko malatya akrilik banko gaziantep akrilik sivas akrilik erzurum akrilik van akrilik bayburt akrilik akrilik duvar kaplama akrilik kolon kaplama

İletişim FormuHizmetlerimiz

Diğer Ürünlerimiz


Kardelen Kabin Whatsapp