Kardelen Kabin | Compact Kabin | Akrilik Tezgah | Wc Duş Kabinleri

  LABORATUVAR TEZGAHI  

LABORATUVAR TEZGAHI


                                                             LABORATUVAR TEZGAHLARI  

            Laboratuvar Tezgahları,  ileri teknoloji kullanılarak üretilen özel yüzeyi sayesinde kimyasallara karşı ekstra dayanıklılık gösteren tezgah panelleridir.  
            Laboratuvar Tezgahları ,bir özelliği sayesinde temizlik malzemelerinden, kuvvetli organik solventlerden, asitlerden, bazlardan ve tuzlardan etkilenmez yüzeyi en agrasif kimyasallara 24 saat direnç gösterecek şekilde üretilmiştir. Tüm bu özellikleri sayesinde bakımı ve temizliği oldukça kolaydır.  
            Kimya, biyoloji, ecza, radyoloji, fizik, kozmetik, botanik laboratuarlarında, hastanelerde, ameliyathanelerde, gıda endüstrisi laboratuvarlarında ve endüstriyel mutfaklarda tezgah olarak kullanılır.   0,80 mm ile 22 mm Kalınlıkta ,  1400 x 3660    1540 x 3050  1540 x 3660  ebatlarında üretim yapılır.

Etiketler : laboratuvar tezgahı laboratuvar tezgahları antibakteriyel laboratuvar tezgahı laboratuvar tezgahı imalatı laboratuvar tezgahı elazığ laboratuvar tezgahı imalatı elazığ laboratuvar tezgahı fiyatları laboratuvar tezgahı yapan firmalar paslanmaz laboratuvar tezgahı hijyenik laboratuvar tezgahı laboratuvar tezgahları elazığ laboratuvar orta tezgah laboratuvar lavabosu laboratuvar masası

İletişim FormuHizmetlerimiz

Diğer Ürünlerimiz


Kardelen Kabin Whatsapp