Kardelen Kabin | Compact Kabin | Akrilik Tezgah | Wc Duş Kabinleri

  COMPACT LAMİNAT LABORATUVAR TEZGAHI  

COMPACT LAMİNAT LABORATUVAR TEZGAHI


                                                  COMPACT LAMİNAT LABORATUVAR TEZGAHI
             Compact Laminat Laboratuvar Tezgahı, kimyasal ve fiziksel özellikleri yanında ekstra kalınlığı kendi başına yüke dayanıklılığı ve taşıma özellikleri nedeni ile mobilya, inşaat, endüstri alanlarında farklı kullanımlara hitap eden özelliklere sahiptir.
             Compact Laminat Laboratuvar Tezgahı, kompakt laminat çizilmeye, kimyasal etmenlere ve rutubete dayanıklıdır.
 Sıradan Compact Laminattan farkı asit ve yüzey mukavemetinin laboratuvar şartlarına uygun olmasıdır. Sadece laboratuvarlar için üretilir. Yüzeyde mukavemeti artıran overlay ve kesiti oluşturan yapı özeldir.
             Hijyenik oluşu ve asitlerden etkilenmemesi laboratuvar ve hastane mobilyaları için tercih edilir.              
             Kimya laboratuvarları, teknik laboratuvarlar, fotoğraf laboratuvarları, metalürji laboratuvarları, tekstil laboratuvarları, elektronik laboratuvarları, nükleer laboratuvarlar, hastane laboratuvarları, ilaç laboratuvarları için sağlam ve uzun ömürlü bir üründür.

Etiketler : compact laminat laboratuvar tezgahı kompak laboratuvar tezgahı elazığ laboratuvar tezgahı gaziantep laboratuvar tezgahı sivas laboratuvar tezgahı malatya laboratuvar tezgahı bingöl laboratuvar tezgahı van laboratuvar tezgahı bayburt laboratuvar tezgahı şanlıurfa laboratuvar tezgahı adıyaman laboratuvar tezgahı

İletişim FormuHizmetlerimiz

Diğer Ürünlerimiz


Kardelen Kabin Whatsapp